Προσωπική εξομολόγηση: Η αλήθεια είναι ότι μέχρι τώρα, λόγω περιορισμένου χρόνου, δεν προλάβαινα να ασχοληθώ πολύ με το Facebook. Έχω ένα προσωπικό προφίλ, και αρκετοί απ’ τους φίλους μου στην πραγματική ζωή με «βρήκαν» και εκεί, αλλά σπάνια χρησιμοποιώ τις «εφαρμογές» του και ακόμα σπανιότερα βρίσκω ευκαιρία να διαβάζω τα μηνύματα που δεν είναι προσωπικά. Υπόσχομαι όμως ότι τώρα θα ασχοληθώ περισσότερο με την διαδικτυακή μας ομάδα. Ήδη ανέβασα κάποια βίντεο που μου ζητήσατε και θα μπορούμε να συζητάμε και από εκεί.
Σας ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σας και εύχομαι καλή αρχή!
υ.γ. Εξακολουθώ να είμαι φυσικά στη διάθεσή σας για ό,τι θέλετε να συζητήσουμε είτε μέσω email, είτε από τις συναντήσεις της ομάδας μας. Σημειώνω για άλλη μια φορά ότι οι συναντήσεις αυτές είναι δωρεάν και ανοιχτές σε όποιον ενδιαφέρεται για το babywearing. Δεν γίνονται με στόχο την πώληση μάρσιππων αγκαλιάς και δεν υποστηρίζεται ή προωθείται κάποια συγκεκριμένη μάρκα. Στις παραπάνω φωτογραφίες από συναντήσεις τα περισσότερα slings είναι από άλλους κατασκευαστές.
4 σχόλια:
Μακάρι να κάνουμε και στη Βόρειο Ελλάδα καμία συνάντηση!!!!Γιούπι!!!Στη Θεσσαλονίκη ας πούμε!Τι είναι πλέον με την Εγνατία?Μια ώρα δρόμος!
Γειά σου Στέλλα με τα ωραία σου! Επιτέλους λίγη αναγνώριση! Δυστυχώς δεν έχω λογαριασμό στο σιχαμερό Facebook - αν είχα θα έτρεχα κατευθείαν να γραφτώ μέλος! Αφιερωμένη οπαδός έστω και απ'έξω, σας στέλνω πολλά φιλιά.
@ Φωτεινή: Αχ, να 'ξερες σε πόσα μέρη της Ελλάδας θα ήθελα να πάω για συνάντηση! Όταν μεγαλώσουν λίγο ακόμα τα μικρά μου... Επιφυλάσσομαι.
@ Kanela: Είναι μεγάλη μου τιμή που επισκέπτεσαι το blog μου. Η "ψυχή" μιας πολύ πολύ επιτυχημένης ομάδας babywearing στην Αγγλία και δεινή babywearer και δημιουργός slings δηλώνει "αφιερωμένη οπαδός". Με κάνεις και κοκκινίζω... Σε χιλιοευχαριστώ.
Στελλα θα ηθελα και εγω να σε ευχαριστησω. Εφτιαξα το sling με τις δικες σου οδηγιες και ήταν πραγματι ότι πιο χρήσιμο για μένα. Παρόλο που δεν το πηρα έτοιμο παντα σε προτεινα σε αυτους που ενδιαφέρθηκαν.
Δημοσίευση σχολίου